این مطلب ۳۶۵۵ بار خوانده شده
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج عشایری استان چهارمحال و بختیاری:

پا برهنگان پرچمداران اسلام ناب محمدی/ خدمت گذاری به محرومان و مستضعفان همچنان ادامه دارد

در راستای برگزاری کنگره ملی ده هزار شهید عشایری کشور و یادواره سیصد شهید عشایری استان چهارمحال و بختیاری ، سرکشی و دلجویی و اهدای کمک های مردمی به خانواده های معسرین و بیماران صعب العلاج منطقه عشایری میهه با حضور فرماندهی محترم ناحیه عشایری انجام پذیرفت.

به گزارش خبرنگار بسیج عشایری از استان چهارمحال و بختیاری؛ در راستای برگزاری کنگره ملی ده هزار شهید عشایری کشور و یادواره سیصد شهید عشایری استان چهارمحال و بختیاری ، سرکشی و دلجویی و اهدای کمک های مردمی(شامل برنج، روغن، قند و شکر و رب گوجه و...) به خانواده های معسرین و بیماران صعب العلاج منطقه عشایری میهه با حضور فرماندهی محترم ناحیه عشایری جناب سرهنگ ایزدی انجام پذیرفت.

فرمانده ناحیه عشایری در این خصوص گفت: در این سرکشی ها شاهد مناظر شیرین و تلخی بودیم مناظر زیبا از قناعت و کم توقعی و مناظری تلخ از فقر و بیماری.

وی افزود: خانواده ای بود که پدر و مادر و چهار فرزند خانواده در یک اتاق ۱۲ متری زندگی می کردند که این اتاق هم اتاق پذیرایی بود و هم خواب و هم آشپزخانه و از کمترین امکانات نیز محروم و از داشتن حمام نیز محروم بودند.

وی گفت: مصوب گردید گروه جهادی حوزه میهه در اسرع وقت یک سرویس حمام برای این خانواده بسازد.

ایزدی افزود: در پایان هم بر مزار شهید مفقودالاثر شهید سلجوقی روستای قلعه حسین گرد آمده و با آرمان شهید تجدید میثاق نموده و مصوب شد در راستای برگزاری کنگره مقبره شهید بازسازی و مشکل روشنائی این مکان نیز رفع گردد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

تبلیغات