این مطلب ۳۶۳ بار خوانده شده
ناحیه مقاومت بسیج عشایری استان چهارمحال و بختیاری

برگزاری سومین نشست مجمع خیرین عشایر استان چهارمحال و بختیاری

سومین نشست مجمع خیرین عشایر استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد.

به گزارش خبرنگار بسیج عشایر استان چهارمحال و بختیاری سومین نشست مجمع خیرین عشایر استان چهارمحال و بختیاری با حضور فرمانده سپاه حضرت قمربنی هاشم(ع) استان، معاون هماهنگ کننده و مسئول حفاظت سپاه استان فرمانده ناحیه عشایری و اعضای مجمع خیرین عشایر برگزار شد.

فرمانده سپاه حضرت قمربنی هاشم(ع) استان در این نشست با اشاره به نتایج و برکات مجمع خیرین عشایر استان گفت: این امتحانی است برای تک تک ما که در صورت توانایی به هر نحو ممکن به محرومان خدمت رسانی کنیم.

سردار اکبری با اشاره به کمک ۷ میلیارد تومانی مردم استان چهارمحال و بختیاری به مردم منطقه سیل زده خوزستان در سال گذشته اظهار داشت: خیرین و مردم استان با داشتن روحیه جوانمردی و فداکاری همیشه در صحنه حاضر هستند.

وی با تاکید بر اینکه خدمات نظام جمهوری اسلامی بر کسی پوشیده نیست و در مقایسه با دوران قبل انقلاب خدمات زیربنایی و زیر ساختی زیادی انجام شده است گفت: اما هنوز برخی مناطق عشایری و روستایی فقر و محرومیت وجود دارد و قانع بودن مردم تکلیف را از گردن ما ساقط نمی کند.

سردار اکبری افزود: با وجود همه مشکلات و کمبودها مردم در این ۴۰ سال مدافع و محافظ نظام و انقلاب بوده اند.

وی تشکیل مجمع خیرین عشایر را زمینه ای برای فرهنگ سازی و کمک و پشتیبانی از مردم مناطق محروم عشایری دانست و گفت: مجمع خیرین باید وارد فاز اجرایی شود و خیرین با کمک و حمایت خود ذخیره ای برای قیامت خود کسب کنند.

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

تبلیغات